Түркістан шаһарының келешек келбеті кеңінен талқынады

2018 жылдың 13 - шілдесінде облысының орталығы Түркістан қаласында республикалық, облыстық танымал архитекторлар мен археолог-ғалымдардың қатысуымен, облыс әкімі Ж.Түймебаевтың төрағалығымен«Түркістан қаласын түркі әлемінің рухани-мәдени орталығы ретінде дамыту» аттыдөңгелек үстел өтті. Алқалы жиында көне шаһар Түркістанды Елбасының тапсырмасына сәйкес, Қазақстанның рухани орталығы бағытында жандандыру жайында кеңірек талқыланды. Белгілі ғалымдар Байтанаев Б.А., Кенжатай Д., Мажитов С.Ф., Ергөбек Қ.С. тағы басқада бірқатар ғалымдар өз ойлары мен идеяларын ортаға салды.