Түркістан қаласында алғаш рет облыстық мәслихаттың сессиясы өтті

Бүгін алтыншы шақырылымдағы облыстық мәслихаттың кезектен тыс жиырма алтыншы сессиясы алғаш рет Түркістан облысының орталығында өтті. Бұл жиынды облыстық мәслихат сессиясының төрағасы Базарбай Мұсабеков жүргізді. Сессия жұмысына облыс әкімі, облыс әкімдігінің мүшелері, облыстық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы, қала және аудан әкімдері, құқық қорғау органдарының, облыстық аумақтық департаменттер мен басқармалардың, ұйымдардың басшылары, бұқаралық ақпарат құралдарының өкілдері қатысты.

Облыстық мәслихат сессиясының күн тәртібінде облысты басқару схемасына өзгерістер енгізу мен Түркістан облысы әкімдігінің дербес құрамын келісу туралы және өңірдің әкімшілік-аумақтық құрылысы сынды алты мәселе қаралды.