Хабарландыру

Түркiстан қалалық мәслихатының депутаттары мен қала халқының назарына!

«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 10 бабына сәйкес, алтыншы шақырылымдағы Түркiстан қалалық мәслихатының кезектен тыс 29 сессиясы 2018 жылғы 5 маусым күнi сағат 10.00-де қала әкiмдiгiнiң кiшi мәжiлiс залында өтетiндiгiн сiздердiң назарларыңызға саламын. Мекен-жайы: Түркiстан қаласы, Есiм хан алаңы 3 үй, қала әкiмдiгiнiң кiшi мәжiлiс залы. Депутаттар мен шақырылғандарды тiркеу 5 маусым күнi таңертеңгi сағат 09.30-дан бастап жүргiзiледi.

Сессияның күн тәртiбiне енгiзiлетiн мәселелер:

1. Түркiстан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №23/125-VI «2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы;

2. Түркiстан қалалық мәслихатының 18.10.2013 жылғы «Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң жанындағы терроризмге қарсы комиссияның» дербес құрамын бекiту туралы №19/111-V  шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы.

3. Түркiстан қалалық мәслихатының 26.03.2010 жылғы «Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң жанындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi комиссия» құрамын бекiту туралы №32/219-IV шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы.

4. «Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң жанындағы құқық бұзушылық туралы ведомствоаралық комиссия» құрамына өзгерiс енгiзу туралы.

Ғ.САРСЕНБАЕВ,

қалалық мәслихат хатшысы.

Алтыншы шақырылымдағы Түркiстан қалалық мәслихатының сессия төрайымының

Ш Е Ш I М I

Алтыншы шақырылымдағы Түркiстан қалалық мәслихатының кезектен тыс жиырма тоғызыншы сессиясын шақыру туралы

«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10-бабының 2-тармағына, 18-бабының 4-тармағының 1-тармақшасына, қала әкiмiнiң 29.05.2018 жылғы №01-01-21/5255 хатына сәйкес

ШЕШIМ ЕТЕМIН:

Алтыншы шақырылымдағы Түркiстан қалалық мәслихатының кезектен тыс жиырма тоғызыншы сессиясы 2018 жылғы 5 маусым күнi қала әкiмдiгiнiң кiшi мәжiлiс залына сағат 10.00-ге шақырылсын.

Ж.СУЛЕЙМЕНОВА,

қалалық мәслихат сессиясының төрайымы.