ХАБАРЛАНДЫРУ!

xabarlandyruТүркістан қаласының жобалық нөмірленген көшелеріне тарихи, жер-су атауларын беру туралы

«Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елдімекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 25 ақпандағы      №138 қаулысына сәйкес, Түркістан қаласының жобалық нөмірленген көшелеріне атау беру үшін жергілікті халықтың пікірін ескеру мақсатында арнайы жиналыс өткізгелі отырмыз. Ұсынылған тарихи жер-су атауларына өздеріңіз тараптарыңыздан пікір білдірулеріңізді сұраймыз.

Өтетін жері: Түркістан қаласы әкімдігінің мәжіліс залы.

Өтетін уақыты: 11.09.2017 жыл, сағат: 11.00-де