Сенатор тұрғындардың ұсыныстарын тыңдады (2)

IMG 9999Сенатор тұрғындардың ұсыныстарын тыңдады

ҚР Парламенті Сенатының депутаты, республикалықЖер реформасы жөніндегі комиссия мүшесі Қуаныш АйтахановТүркістан қаласының зиялыларымен және шаруалармен жүздесті.

Алдымен атқарған жұмыстарын баяндаған, сенаторқолдағы бар мүмкіндіктерді толық пайдалануды, ұсақ шаруалардың біріккен жағдайда техника мен жанар-жағар май алуына көптеген жеңілдіктер барын түсіндіріп өтті.Сонан соң жер реформасына қатысты сөз қозғаған сенатор Қ.Айтаханұлы аталған мәселеге қатысты жиналғандардан ұсыныс, пікірлер күтетінін жеткізді.

Кездесу барысында халық қалаулысы еліміздегі Жер Кодексіне енгізілетін өзгертулер мен толықтыруларға байланысты ақсақалдарды, шаруалар мен кәсіпкерлердің сөздерін мұқият тыңдап, ұсыныс-пікірлерін жазып алды. Комиссияның кезекті отырысында бұл ұсыныстар міндетті түрде комиссия мүшелеріне таныстырылатындығын жеткізді.

Жиынқорытындысында шаһар басшысы Ә.Өсербаев өңіртұрғындары атынанхалық қалаулысынаалғыс білдіріп, жұмыстарына сәттіліктер тіледі.

Түркістан қаласы әкімінің баспасөз қызметі