Түркістандағы наубайхана тәуліктік өнім көлемін 50 мың данаға шығарды

Түркістан облысының әкімі Жансейіт Түймебаев облыс орталығындағы бірқатар кәсіпкерлік нысандарды аралап, ондағыатқарылыпжатқанжұмыстарментанысты.
Аймақбасшысыалдымен «Яссы нан» ЖШС-не табантіреді. 2014 жылыіскеқосылғанжобаныңжалпықұны 200 млн. теңге. Тәулігіне 13,7 тонна өнімшығаратыннанзауытында 100 адамтұрақтыжұмыспенқамтылған. КәсіпорынбасшысыНасибаАтаева ас атасынадегенсұраныстың артуынабайланыстыөнімкөлемін де көбейтуге бел байлағанынайтады.

Бүгіндекәсіпкерөзесебіненжобағақосымша 800 млн. теңгеқаржықұйып, Чех Республикасынаннанжабуғаарналғанзаманауиқондырғыларсатыпалған. ҚазіргітаңдамекемеТүркістан қаласынөнімдеріментолыққамтамасызетіп, бағатұрақтылығынсақтапотыр.

Сондай-ақ, аймақбасшысықұрылысзаттарыншығаруменайналысатын «Яссы құрылыс» жауапкершілігішектеулісеріктестігіне де аялдады. Облысәкімізауытжұмысшыларыменкездесіп, отандықкәсіпорынныңөнімшығаруәлеуетіменкеңінентанысты. «Яссы құрылыс» 2012 жылықұрылған. Қазіргітаңдаөндірісорнында 120 адамжұмысістейді. Зауытжылына 138 000 тонна темір бетон бұйымдарыншығарып, ішкінарықтыотандыққұрылысзаттарыменқамтамасызетіпотыр.