Жұлдыздардың ХҚО-дағы бір күні

Халыққа қызмет көрсету орталықтарының келушілеріне бүгін қазақ эстрадасы мен телевидение жұлдыздары мемлекеттік қызметтерді көрсетті. АзаматтарғаарналғанүкіметбіркүнгеҚыдырәліБолманды, ҚұрмашМаханды, ҒаниЖапишевті, ШахаризатСейдахметованы, АйжанНұрмағамбетованы, Марат Омаровты, МырзаханМахановтыжәнеӘзімбекБайлинды «жұмысқақабылдады». Шоу-бизнес өкілдеріэлектрондықкезекталондарын, ақпараттықанықтамалардыжәнедайынқұжаттардыберіпотырды.

«Жұлдыздың ХҚО-дағы бір күні» атты іс-шара бүгін бір мезетте Ақмола облысындағы Ақмол ауылында, Алматы облысының Қаскелен қаласындағы фронт-офистері мен Алматы қаласының Медеу аудандық ХҚО-да және Астана қаласының мамандандырылған ХҚО-да өтті. Қызметалушыларөзкумирлерініңқолынананықтамаларалыпқанақоймай, оларменсуреткетүсумүмкіндігін де жіберіпалмады.

Мысалы, Шахаризат Сейдахметов мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталығында автокөліктердің дайын нөмірлік белгілері мен техпаспорттарын беріп отырды. "Адамдарменжұмысістеуқашандақиын. Келушілерәртүрлі. Біреулероңкөзқараспенкелсе, кейбіреулербірденнегативтікөңілкүйдеболады.  Бұндайхалықлегінигеруүшінөзіңаздап психолог болуыңкерек. Еңбастысыәрқашанкүлімдеудіұмытпағанжөн", - дедіәнші.

Белгілі тележүргізуші Ғани Жапишев анықтама секторында тұрып өзін кеңесші рөлінде сынап көрді.  "Мен үшінбұлбіржаңатәжірибеболды.  Кеңесшіболғанекісағатішінде мен шынайыстрестікжағдайдаболдымжәне ХҚО қызметкеріжұмысыныңқаншалықтыауырекендігінтүсіндім. Мұнда тек біліктімаманболыпдұрыскеңес беру аздықетедіекен, себебікелушілерәртүрлі, олардыңтүрлімәселелері мен түрлікөңілкүйлерімаманннанқарымқатынасжасаудыңжоғарыбіліктілігінталапететіндігін" - Ғаниатапайтты.

Азаматтарғаарналғанүкіметтің 314 фронт-офисінде 8 818 адамқызмететеді. Бұлаптасынаалтыкүнсағат 9-дан  кешкі 8-ге дейінталмайеңбекетіпхалыққамемлекеттікқызметтердіалуғакөмектесетінадамдар.  Бүгінде ХҚОарқылы 600-ден астаммемлекеттікқызметалуғаболады. Біржылда орта есеппеналғандаазаматтар 38 миллионнанастамқызметтіхалыққақызметкөрсетуорталықтарынаналады.

«Азаматтарға арналған үкімет»

мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ