ТҮРКІСТАН ОБЛЫСЫНДА АГРОӨНЕКӘСІПТІ ДАМЫТУҒА АРНАЛҒАН ЖИЫН БОЛЫП ӨТТІ

Бүгін Түркістан облысына жасаған сапары барысында Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ауыл шаруашылығы министрі Өмірзақ Шөкеев өңірдегі агроөнеркәсіптік кешенін (АӨК) дамыту бағдарламасы мен инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын талқылауға арналған семинар-кеңеске қатысты.
Жиынға Түркістан облысының әкімі Ж.Түймебаев, Ауыл шаруашылығы министрлігінің өкілдері, аудан, қала әкімдері, ауыл әкімдері және ірі тауар өндірушілер мен кооператив төрағалары қатысты.
Мәжілісте ведомства басшысы саланы дамытудың перспективалық бағыттарын айтып, отандық тауар өндірушілерге көрсетілетін мемлекеттік қолдау саясаты жайына да тоқталды.