КОНКУРС ЖАРИЯЛАЙДЫ.

Конкурс өткiзу мерзiмi: Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң бiлiм бөлiмосы хабарландыруды жариялағаннан кейiн 15 жұмыс күнөткен соң белгiлейдi.

Конкурс өткiзiлетiн орын:Түркiстан қаласыӘйтекеби көшесi, №29. Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң бiлiм бөлiмi.

Мекеменiң мекен-жайы:Оңтүстiк Қазақстан облысыТүркiстан қаласы,  С.Ерубаев көшесі, №3/7.

Қатысушыларға қойылатын негiзгi талаптар: Жоғары педагогикалық бiлiм және педагогикалық жұмыс өтiлiнiң 5 жылдан кем болмауы немесе бiлiм беру ұйымының бейiмiне сәйкес бiлiм беру ұйымдарында немесе ұйымдарда басқарушылық қызметте жұмыс өтiлiнiң 5 жылдан кем болмауы; бiрiншi немесе жоғары бiлiктiлiк санатының болуы, облыстық бiлiм басқармасының кандидатура бойынша келiсiмнiң болуы, сотталмаған болуы тиiс.

Лауазымдық жалақы мөлшерi: Еңбек сiңiрген жылдарына байланысты 93538 теңгеден 111916 теңгеге дейiн.

Бiлуге мiндеттi:Қазақстан Республикасының КонституциясынҚазақстан Республикасының “Бiлiм туралы”, Қазақстан РеспубликасыныңБала құқықтарын қорғау туралы”, Қазақстан Республикасының  “Сыбайлас жемқорлыққа қарсы iс-қимыл туралы”,Қазақстан Республикасының “Тiл туралы”, “Қазақстан Республикасында мүгедектiгбойынша,асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берiлетiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдем ақылар туралы”, “Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы”, “Кәмелетке толмағандардың арасындағы құқық бұзушылықтар мен балалардың қадағалаусыз және панасыз қалуының алдын алу туралыЗаңдарынҚазақстан Республикасының “Қазақстан Республикасындағы Еңбеккодекстуралы” Заңымен бiлiм мекемелерiбойынша басқада нормативтiк құқықтық актiлерпедагогиканыпедагогикалық психологияжас мөлшерлiк физиологиямектеп гигиенасы,жаңа психологиялық-педагогикалық ғылым және тәжiрибе жетiстiктерi, әлеуметтану,экономика және қаржылық жауапкершiлiк қызметiн ұйымдастыруеңбектқорғау және қауiпсiздiк техника ережелермен нормалары,өндiрiстiк санитариямен өртке қарсы қорғану ережелерiн бiлуге мiндеттi.

Конкурсқа қатысу үшiн төмендегiдей құжаттар қажет:

1. Конкурстық комиссия төрағасы атына тұрғылықты тiркеу орныннақты тұратын жерiн,байланыс телефондарын көрсетумен қоса белгiленген үлгiдегөтiнiш;

2. Нотариалды куәландырылған жеке тұлғаны куәландыратын құжат көшiрмесi;

3. Нотариалды куәландырылған бiлiмтуралы құжат көшiрмесi;

4. Нотариалды куәландырылған еңбек кiтапшасының көшiрмесi;

5. Бұрынғы жұмыс орны кадр қызметкуәландырған фото мен кадрды есепке алу жөнiндегжеке парақ;

6. Бар жазалармен көтермелеулердкөрсетеотырып бұрынғы жұмыс орнынан өндiрiстiк мiнездеме;

7.Нотариалды куәландырылған бар бiлiктiлiк санат немесе ғылыми дәрежестуралы құжат көшiрмесi;

8. Белгiленген үлгiдегденсаулық жағдайы туралы анықтамасы;

9. Сотты болмағандығы туралы анықтама.

Аталған құжаттардың бiрiнiң болмауы кандидатты конкурсқа қатыстырмауға негiз болуы мүмкiн.

Конкурсқа қатысуға кандидат комиссия қарауына өзiнiң кәсiби жетiстiктерi, бiлiктiлiк арттыруғылыми зерттеулер,өзiнiң педагогикалық тәжiрибесiн қорытындылаунаградалары туралы қандайда болмасын деректрасталған ақпаратты ұсынуға құқылы.

Құжаттар мына мекен-жайға тапсырылуы тиiсОҚОТүркiстан қаласыӘйтеке би көшесi, №29.Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң бiлiм бөлiмi. Анықтама телефоны: 872533-3-30-87. Электронды мекенжайы: goo_turkestan@mail.ru

Конкурсқа қажеттiқұжаттарды қабылдау мемлекеттiк тiлде қалалық басылымда конкурс туралы хабарландыру жарияланған сәттен бастап 15 жұмыс күнiөткен соң тоқтатылады.

Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң бiлiм бөлiмi.