ҮКІМЕТТІК ЕМЕС ҰЙЫМДАРДЫҢ ӘЛЕУМЕТТІК-МАҢЫЗДЫ ЖОБАЛАРДЫ ОРЫНДАУ ҚЫЗМЕТТЕРІН КОНВЕРТТЕРДІ АШУ ХАТТАМАСЫ

ХАТТАМАСЫ №1

«Түркістан қалалық ішкі саясат бөлімі»

1.Конкурстық комиссияның құрамы:

1. Рыскелдиев Темірхан - Түркістан қалалық ішкі саясат бөлімінің

бастығы, конкурстық комиссия төрағасы;

2. Ибраев Талғат-Түркістан қалалық мәслихаттың депутаты

Иманқұлұлы(келісімі бойынша);

3.Сәдуақас Сабыр- Түркістан қаласы әкімі аппараты заң бөлімінің

бас маманы(келісімі бойынша);

4. Темірбаев-«Нұр Отан» Халықтық Демократиялық

Алмасбек партиясы Түркістан қалалық филиалының

Мейірбекұлы бірінші орынбасары (келісімі бойынша);

5. Рысбеков Биғазы-Түркістан қалалық экономика және қаржы

Қосылханұлыбөлімінің бас маманы (келісімі бойынша);

6. Даулетова Алмагүл-Түркістан қалалық ішкі саясат бөлімінің бас

Айыпқызымаманы, конкурстық комиссия хатшысы;

Конкурсқа қатысуғаөтінімдер салынған конверттерді ашу рәсімі 2011 жылғы 17 мамыр сағат 12.00-де Қала әкімдігінің кіші мәжіліс залында өткізілді.

2. Конкурстық құжаттаманың көшірмесін алған әлеуетті өнім берушілер тізімі:

Өнім берушілердіңатауы Өтінім тапсыру, лоттар бойынша
1 «Бота Түркістан» қоғамдық бірлестігі 1,2 лоттарға қатысуға өтінім тапсырды
2 Түркістан қалалық «Семей ардагерлер және мүгедектер қауымдастығы одағы» қоғамдық бірлестігі 1,2 лоттарға қатысуға өтінім тапсырды

3. Әлеуетті өнім берушілердіңөтінімдерін конкурстық құжаттамада көрсетілген соңғы мерзімінен кейінөтінімдер келіп түскен жоқ.

4. конкурстық құжаттамада көрсетілген соңғы мерзімге дейін келесі әлеуетті өнім берушілер конкурсқа қатысуға өтінімдер салынған конверттерді өткізді:

Әлеуетті өнім берушінің толық атауы Мекен жайы Тіркелген жылы, күні, уақыты,
1. «Бота Түркістан» қоғамдық бірлестігі Түркістан қаласы Қызылорда трассасы н/з үй инд 161200.

10.05.2011.

Сағат:15:45

2. Түркістан қалалық «Семей ардагерлер және мүгедектер қауымдастығы одағы» қоғамдық бірлестігі Түркістан қаласы С.Қожанов көшесі №50 үй инд 161200.

11.05.2011.

Сағат: 11:10

өтінімдер ашылып, олардың ішінде:

1. Кенжебаев Т – («Бота Түркістан» қоғамдық бірлестігі) өтінімі тігілген (2 парақ), нөмірленген, мөр басылмаған, барлығы -8 бетте

Ұсынылған құжаттар - Заңды тұлғаның тіркелу куәлігінің нотариалды куәландырылған көшірмесі (1 парақ), Заңды тұлғаның статистикалық карточкасыныңнотариалды куәландырылған көшірмесі (1 парақ), Заңды тұлғаның мемлекеттік қайта тіркеу туралынотариалды куәландырылған көшірмесі (1 парақ),заңды тұлға Жарғысының нотариалды куәландырылған көшірмесі(3 парақ),Конкурсқа қатысуға өтінім. (2 парақ)

Қазақстан Республикасы үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы №1301 қаулысымен бекітілген мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесіне сәйкес, конкурстық құжаттаманың талаптарына сәйкес келмейді деп танылды.

2.Абдиев А- («Семей ардагерлер және мүгедектер қауымдастығы одағы» қоғамдық бірлестігі) өтінімі тігілген (2 парақ),нөмірленбеген, мөр басылмаған, барлығы -10 бетте

Ұсынылған құжаттар - Заңды тұлғаның тіркелу куәлігінің нотариалды куәландырылған көшірмесі (1парақ), Заңды тұлғаның статистикалық карточкасыныңнотариалды куәландырылған көшірмесі (1парақ), Заңды тұлғаның мемлекеттік қайта тіркеу туралынотариалды куәландырылған көшірмесі (1 парақ),заңды тұлға Жарғысының нотариалды куәландырылған көшірмесі(3 парақ), Конкурсқа қатысуға өтінім (2 парақ), жеке куәлігінің нотариалды куәландырылған көшірмесі (1 парақ), дипломы нотариалды куәландырылған көшірмесі (1 парақ).

Әлеуетті өнім берушінің толық атауы Мекен жайы А.Т.Ә.
3. «Бота Түркістан» қоғамдық бірлестігі Түркістан қаласы Қызылорда трассасы н/з үй инд 161200. Кенжебаев Тәуекел Жаңбыршыұлы
4. Түркістан қалалық «Семей ардагерлер және мүгедектер қауымдастығы одағы» қоғамдық бірлестігі Түркістан қаласы С.Қожанов көшесі №50 үй инд 161200. Абдиев Алимжан Абдужаппарұлы

Конкурстық комиссияның төрағасыРыскелдиев Т

Конкурстық комиссияның мүшелері: Ибраев Т.И