ҮЙ ІРГЕСІНДЕГІ ЖЕР УЧАСКЕЛЕРІНЕ САЛЫНАТЫН БАЗАЛЫҚ САЛЫҚ МӨЛШЕРЛЕМЕЛЕРІ ТУРАЛЫ

ТҮРКІСТАН ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫ

ШЕШІМ

ЖОБА

Үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемелері туралы

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 382 бабына сәйкес, Түркістан  қалалық  мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Түркістан қаласы үшін (ауылдық жерлерді қоспағанда) көлемі 1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне базалық салық мөлшерлемелері 1 шаршы метрі үшін 6,0 теңгеден 1,0 теңгеге дейін төмендетілсін.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Қалалық мәслихат

сессиясының төрағасы                                   А.Ибрагимов