ТІРКЕЛГЕН САЛЫҚТЫҢ МӨЛШЕРЛЕМЕЛЕРІ ТУРАЛЫ

ТҮРКІСТАН ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫ ШЕШІМІ

Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабына сәйкес, Түркістан  қалалық  мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Түркістан қаласында қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Қалалық мәслихат

сессиясының төрағасы                             А.Ибрагимов

Қалалық мәслихат

хатшысы                                                     Ғ.Рысбеков