«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының 1-ші республикалық спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ департаменттері арасында жалпы командалық есепте бірінші орынды Оңтүстік Қазақстан облысының құрамасы алды.Ал футбол бойынша бірінші орынды Қостанай облысы, волейбол мен шахмат бойынша ОҚО құрамасы, арқан тартуда Маңғыстау облысының құрамасы, эстафетада Солтүстік Қазақстан облысының құрамасы алды.

Мемлекеттік корпорация Қазақстан Республикасының 25 жылдығын тойлауға орай өзінің жұмыскерлері арасында 8-10 қыркүйек аралығында 1-ші республикалық спартакиада өткізді. Шараға 14 облыстық, Астана және Алматы қалаларының филиалдарынан, сондай-ақ мемлекеттік корпорацияның орталық аппаратының 17 команда құрамасы қатысты.

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ Басқарма төрағасының орынбасары Медет Құмарғалиевтің айтуынша, өңірлік деңгейдегі  іріктеу турларында департаменттердің 18 мыңға жуық қызметкерлері қатысқан, бірақ Алматы қаласына бірінші командалық орынға таласуға барлығы 289 адам қатысты. «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» жас және перспективті дамып келе жатқан ұйым. Ол 4 мекеменің бірігуі арқылы құрылғандықтан, қазіргі уақытта ұжымның бірігуі мен ынтымақтасу қажеттілігі бар, ал спорт адамдарды жақындастырмайды ма? Бүгін тек біз ғана емес, барлық Қазақстан оған үлкен көңіл бөлуде», - деп атап өтті.

Медаль үшін күрес 5 спорт түрі бойынша өтті, бұл мини-футбол, волейбол, шахмат, арқан тарту және эстафета. Бастапқы кезеңде қатысушылар сегізден бір финалға, одан кейін ширек финалға өту үшін күресті.

«Барлық қарсыластар өте күшті болды, дайындық республикалық спартакиадаға кім қатысатындығы белгілі болғаннан дейін жүргізілді. Соңына дейін біздің жеңетіндігімізге сенген жоқпын, міне бүгін еркін демалуға болады, себебі  спартакиаданың «алтыны» Оңтүстік Қазақстанға барады», - деді Оңтүстік Қазақстан облысы құрама командасының капитаны, Оңтүстік Қазақстан бойынша «Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық төлеу орталығы» департаментінің директоры Бахыт Басынбек.

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы осы жылдың сәуірінде «Халыққа қызмет көрсету орталығы», «Зейнетақы төлеу жөніндегі орталық», «Жылжымайтын мүлік орталығы» және «Жер кадастры ғылыми-зерттеу орталығы»            4 РМК базасында құрылғандығын еске саламыз.Қазіргі уақытта мемлекеттік корпорацияда әртүрлі лауазымдарда 21 мыңнан астам адам жұмыс жасайды.

«Азаматтарға арналған үкімет»

мемлекеттік корпорациясы» КЕ АҚ

баспасөз қызметі

Определились победители 1-й республиканской спартакиады

Госкорпорации «Правительство для граждан»

Первое место  в общекомандном зачете среди департаментов НАО «Госкорпорация «Правительство для граждан» стала сборная Южно-Казахстанской области. А первое место по футболу заняла сборная Костанайской области, по волейболу и шахматам – сборная ЮКО, в перетягивании каната победила сборная Мангистауской области, а в эстафете – сборная Северо-Казахстанской области.

С 8 по 10 сентября в честь празднования 25-летия Независимости Республики Казахстан госкорпорация проводила 1-ю республиканскую спартакиаду среди своих работников. В мероприятии приняли участие 17 команд из 14 областных филиалов, городов Астаны и Алматы, а также сборная центрального аппарата госкорпорации.

По словам Заместителя Председателя Правления НАО «Государственная корпорация «Правительство для граждан» МедетаКумаргалиева, в отборочных турах на региональном уровне принимали участие около 18 тысяч сотрудников департаментов, однако, чтобы побороться за первое командное место в городАлматы приехали всего 289 человек. «Госкорпорация «Правительство для граждан» относительно молодая и перспективно развивающаяся организация. Так как она была создана путем слияния 4-х РГП, на сегодняшний день, существует необходимость в объединении, сплочении коллектива, а что как не спорт сближает людей? Ведь сегодня не только мы, но и весь Казахстан уделяет ему большое внимание», - добавил он.

Борьба за медали проходила в 5 видах спорта, это мини-футбол, волейбол, шахматы, перетягивание каната и эстафета. На начальном этапе участники боролись, чтобы попасть в одну восьмую финала, а затем и в одну четвертую.

«Все соперники были очень сильные, подготовка проходила еще задолго до того, как мы определились, кто именно примет участие в республиканских соревнованиях. До последнего не верил, что мы победим и вот сегодня уже можно вздохнуть, ведь «золото» спартакиады уедет в Южно-Казахстанскую область», - говорит БахытБасынбек, капитан команды сборной Южно-Казахстанской области, директор департамента «Межведомственный расчетный центр социальных выплат» по ЮКО.

Напомним, госкорпорация «Правительство для граждан» была создана в апреле этого года на базе 4-х РГП – РГП «Центр обслуживания населения», «Государственный центр по выплате пенсий», «Центр по недвижимости» и «Научно-производственный центр земельного кадастра». На сегодняшний день на различных должностях в госкорпорации работает более 21 тысячи человек.

Пресс-служба некоммерческого

акционерного общества