Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң “Мемлекеттiк орта бiлiм беру ұйымдарыныңбасшыларын конкурстықтағайындау қағидасын бекiту туралы” 2012 жылдың 21 ақпанындағы №57 бұйрығыныңнегiзiнде “Түркiстан қаласы әкiмдiгiбiлiм бөлiмiне қарасты “Н.

КОНКУРС ЖАРИЯЛАЙДЫ.

Конкурс өткiзу мерзiмi: Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiңбiлiм бөлiмiосы хабарландыруды жариялағаннан кейiн 15 жұмыс күнiөткен соңбелгiлейдi.

Конкурс өткiзiлетiн орынТүркiстан қаласы, Әйтекеби көшесi, №29. Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң бiлiм бөлiмi.

Мекеменiң мекен-жайы:ОңтүстiкҚазақстаноблысы, ТүркiстанқаласыТөле би көшесі, нөмірсіз.

Қатысушыларға қойылатын негiзгi талаптар: Жоғары педагогикалық бiлiм және педагогикалық жұмыс өтiлiнiң 5 жылдан кем болмауы немесе бiлiм беру ұйымының бейiмiне сәйкес бiлiм беру ұйымдарында немесе ұйымдарда басқарушылық қызметте жұмыс өтiлiнiң 5 жылдан кем болмауы; бiрiншi немесе жоғары бiлiктiлiк санатының болуы, облыстық бiлiм басқармасының кандидатура бойынша келiсiмнiң болуы, сотталмаған болуы тиiс.

Лауазымдық жалақы мөлшерi: Еңбек сiңiрген жылдарына байланысты 93538 теңгеден 111916 теңгеге дейiн.

Бiлугемiндеттi:Қазақстан Республикасының Конституциясын, Қазақстан РеспубликасыныңБiлiм туралы”, Қазақстан РеспубликасыныңБала құқықтарын қорғау туралы”, Қазақстан РеспубликасыныңСыбайлас жемқорлыққа қарсы iс-қимыл туралы”, Қазақстан РеспубликасыныңТiл туралы”, “Қазақстан Республикасында мүгедектiгi бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берiлетiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдем ақылар туралы”, “Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы”, “Кәмелетке толмағандардың арасындағы құқықбұзушылықтармен балалардың қадағалаусыз және панасыз қалуының алдын алу туралыЗаңдарын, Қазақстан РеспубликасыныңҚазақстан Республикасындағы Еңбек кодексi туралыЗаңымен бiлiм мекемелерi бойынша басқада нормативтiк құқықтық актiлер, педагогиканы, педагогикалық психология, жас мөлшерлiк физиология, мектеп гигиенасы, жаңа психологиялық-педагогикалық ғылым және тәжiрибе жетiстiктерi, әлеуметтану, экономика және қаржылық жауапкершiлiк қызметiн ұйымдастыру, еңбектi қорғау және қауiпсiздiк техника ережелерi меннормалары, өндiрiстiк санитариямен өртке қарсы қорғану ережелерiн бiлуге мiндеттi.

Конкурсқа қатысу үшiн төмендегiдей құжаттар қажет:

1. Конкурстық комиссия төрағасы атына тұрғылықты тiркеу орнын, нақты тұратын жерiн, байланыс телефондарын көрсетумен қоса белгiленген үлгiдегi өтiнiш;

2. Нотариалды куәландырылған жеке тұлғаны куәландыратын құжат көшiрмесi;

3. Нотариалды куәландырылған бiлiмi туралы құжат көшiрмесi;

4. Нотариалдык уәландырылған еңбек кiтапшасының көшiрмесi;

5. Бұрынғы жұмыс орны кадр қызметi куәландырған фото мен кадрды есепке алу жөнiндегi  жеке парақ;

6. Бар жазалармен көтермелеулердi көрсете отырып бұрынғы жұмыс орнынан өндiрiстiк мiнездеме;

7.Нотариалды куәландырылған бар бiлiктiлiк санат немесе ғылыми дәрежесi туралы құжат көшiрмесi;

8. Белгiленген үлгiдегi денсаулық жағдайы туралы анықтамасы;

9. Сотты болмағандығы туралы анықтама.

Аталған құжаттардың бiрiнiң болмауы кандидатты конкурсқа қатыстырмауға негiз болуы мүмкiн.

Конкурсқа қатысуға кандидат комиссия қарауына өзiнiң кәсiби жетiстiктерi, бiлiктiлiк арттыру, ғылыми зерттеулер, өзiнiң педагогикалық тәжiрибесiн қорытындылау, наградалары туралы қандайда болмасын деректi расталған ақпаратты ұсынуға құқылы.

Құжаттар мына мекен-жайға тапсырылуы тиiсОҚО, Түркiстан қаласы, Әйтеке би көшесi, №29. Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң бiлiм бөлiмi. Анықтама телефоны: 872533-3-30-87. Электронды мекен жайы: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Конкурсқа қажеттi құжаттарды қабылдау мемлекеттiк тiлде қалалық басылымда конкурс туралы хабарландыру жарияланған сәттен бастап 15 жұмыс күнi өткен соң тоқтатылады.

Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң бiлiм бөлiмi.