Жоба

және оларды пайдалану жөніндегі

2017-2018 жылдарға жасалынған

жоспарды бекіту туралы

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы «Жайылымдар туралы» Заңының 8-бабының 1) тармақшасына сәйкес,Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Түркістан қаласы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2017-2018 жылдарға жасалынған жоспары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес бекітілсін.

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді.

Қала мәслихатының кезекті

сессиясының төрағасы                                                       А. Тилепова

Қалалық мәслихат хатшысы                                             Ғ. Сәрсенбаев

Об утверждении подготовленного

плана на 2017-2018 годы по управлению

и использованию пастбищами

города Туркестан

В соответствии с подпунктом 1) статьи8, Закона Республики Казахстан от 20февраля2017года «О пастбищах» Туркестанский городской маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:

1. Утвердить подготовленный план на 2017-2018 годы по управлению и использованию пастбищами города Туркестан согласно приложения этого решения.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.

Председатель очередной сессии

городского маслихата                                             А. Тилепова