ЖОБА

ТҮРКІСТАН ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫ

ШЕШІМ

Барлық білім беру ұйымдарының

күндізгі оқу нысаны бойынша білім

алушылары мен тәрбиеленушілерінің

қоғамдық көлікте (таксиден басқа)

жеңілдікпен жол жүрулері туралы

«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына және 47 бабының 4 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, Түркістан қаласының барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулеріне құқық берілсін:

1) бірінші сыныптан төртінші сыныпқа дейінгіні қоса алғанда – тегін жол жүру.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Қалалық мәслихат

сессиясының төрағасы

Қалалық мәслихат

хатшысы                                                                    Ғ.Сарсенбаев

ТУРКЕСТАНСКИЙ ГОРОДСКОЙ МАСЛИХАТ

О льготном проезде на

общественном транспорте

(кроме такси) обучающихся

и воспитанников всех

организаций образования

очной формы обучения

В соответствии сподпунктом 2) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 1) пункта 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании»,   Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Предоставить право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения города Туркестан, независимо от ведомственной подчиненности:

1) с первого по четвертый классы включительно – бесплатный проезд.

2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Председатель сессии

городского маслихата